лазертаг оборудование , купить лазертаг

LaserTag Ukraine

 

Розробка та виробництво ЛАЗЕРТАг ОБладнаннЯ

Головна

Обладнання

Ціна

Завантажити

Замовити гру

Мій кабінет

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРТАГ ОБЛАДНАННЯ LTU

 

Яке лазертаг обладнання придбати - це перше питання, з яким напевно стикається кожний бізнесмен, плануючи відкрити свій лазертаг-бізнес. Займаючись розробкою лазертагу з 2016 року, ми створили технологічне та універсальне обладнання, яке можливо використовувати як в аренному лазертагу так і на вулиці. Наші комплекти розраховані на різні рівні бюджету, перевірені на практиці та оптимально складені з точки зору прибутковості лазертаг клубу.

Основа електроніки нашого обладнання - це високопродуктивний мікроконтролер компанії STMicroelectronics на базі ядра Cortex-M3. Це дозволило створити обладнання з величезним потенціалом. Для зв'язку між комплектами ми використовуємо якісний радіомодуль, що працює на сертифікованій частоті 868 МГц. Застосування такого радіомодуля в нашому лазертаг обладнанні позбавить ваш бізнес від проблем з організаціями, контролюючими використання радіо передавальних пристроїв.

Також робота обладнання на цій частоті не створює перешкод для решти обладнання і, що ще важливіше, воно не буде давати збої через завантаженість мережі, як наприклад при використанні Wi-Fi в лазертазі. Використання мікроконтролера з радіомодулем дозволило отримати якісну і швидку Online статистику. Будь-які зміни у гравців на майданчику моментально відображаються на планшеті або ноутбуці.

Якісний звук-ще одна перевага нашого обладнання. Технологія відтворення одночасно декількох звуків не дозволить вам пропустити важливу подію.

Датчики лазертаг пов'язок і жилетів LTU виготовлені з полікарбонату товщиною 4 мм, що робить їх практично вічними.Не менш важлива і збірка пристроїв. До нас звертається велика кількість клієнтів, які придбали обладнання у інших «виробників», які вважають, що достатньо взяти нашу електроніку і вони «зробили» якісне обладнання.

Ось приклад такого копіювання:

Тагер Inspire виготовлений нами

а ось такий же, з нашої електронікою, але зібраний

НЕ компанією LTU

всі елементи на стійках, контакти ізольовані

всі елементи закріплені термоклеєм, дроти і АКБ без ізоляції

плата встановлена ​​на стійках, закріплена гвинтами

місце під плату просто залито клеєм, без кріплення

Аналогічна ситуація з пов'язками

Пов'язка виготовлена ​​нами

і ПІДРОБКА, також з нашої електронікою

якісне пошиття

дроти стирчать з пов'язки, перебиті під час шиття

шлейф припаяний до датчика, заведений через гермоввод

шлейф припаяний до залишків роз'єму, навіть без ізоляції

ніякого клею, все на гвинтах, роз'ємах

плата залита термоклеєм, вібромотор просто лежить на платі

В результаті і клієнт з таким Тагером, і клієнт з пов'язкою звернулися до нас з проханням відремонтувати, так як таке обладнання дуже швидко виходить з ладу. І, як наслідок, люди витрачають гроші на покупку такого «якісного» обладнання, а незабаром змушені витрачати знову на відновлення його працездатності.

Ось так нами було перезібрано лазертаг Тагер Inspire і тепер клієнт використовує його без проблем:

БУЛО

СТАЛО ПІСЛЯ РЕМОНТУ

всі елементи на клею, дроти припаяні без ізоляції

прибрали клей, закріпили гвинтами, почистили від флюсу

Скрізь клей, контакти АКБ припаяні, а не приварені

Очистили і перепакували АКБ, встановили роз'єм

Не менш важлива і Технічна Підтримка в лазертаг бізнесі. Будь-які проблеми з налаштуванням або ж все-таки виникшею несправністю, ми вирішуємо практично моментально. І це вже оцінили наші клієнти. Так, купуючи обладнання не в LTU, Ви ризикуєте або зовсім не отримувати технічну підтримку після покупки у «виробника», який просто перепродує обладнання, або довго слухати автоматичний автовідповідач замість, так необхідної, вчасно наданої технічної консультації.

Тому, будьте уважні при виборі обладнання для Вашого бізнесу.

 Ми гарантуємо Вам тривалу безпроблемну роботу нашого лазертаг обладнання та постійну підтримку і обслуговування, що важливо в прокатному бізнесі.

 

м. Харків
+38(096) 9453486
+38(050) 9524156
тех.подтримка
+38(096) 7431919
info@ltu.com.ua
sales@ltu.com.ua
пн-пт: 09.00-18.00
про компанію:

 -  Розробка лазертаг обладнання

 -  Розробка та виробництво нестандартних

 індивідуальних замовлень

 -  Виробництво готових комплектів для лазертаг бізнесу

Контакти:

Отримати каталог